Tuulike Piirsalu


tuulike1994
 aastal lõpetasin raamatupidamise eriala Tallinna Kommertskoolis (praegune TTÜ Tallinna Kolledz).

1994-1998 õppisin rakenduslikus kõrgkoolis majandus-õigust ning paralleelselt töötasin osakoormusega palgaarvestajana TA Konstrueerimisbüroos.

1998-2008 töötasin restoranis „Argentiina“pearaamatupidajana, lisaks raamatupidamisele pidasin laoarvestust programmiga Compu Cash, vormistasin töölepinguid ning registreerisin klientide tellimusi  ja tegin hinnapakkumisi.

Restorani juhataja lapsepuhkuse ajal oli minu töökohustuseks ka restorani tööks vajalike materiaalsete vahendite hankimine, töötajatega seotud probleemide lahendamine ja enesekontrolli täitmise plaani järgimine.

2007 aastal täiendasin oma teadmisi TTÜ Majandusarvestuse Instituudis.

2008-2010 töötasin nelja ettevõtte raamatupidajana – Autra OÜ (metsamasinad), Triiman OÜ (ruumide rent) , VLT OÜ (aiatehnika), Redmoto OÜ (motokaubad). Minu töö sisuks oli aastaaruannete koostamine, Maksuametile aruannete ning maksude ajatamise taotluste esitamine, rendi ja kommunaalteenusete arvete koostamine, kõikide firmade võlgnikega tegelemine ja krediidilimiidi jälgimine. Kahe firma osas iga kvartal pangale rahavoogude prognoosi ja finantside esitamine laenumaksete vähendamise eesmärgil.

2010-2013 oli minu ülesandeks kaheksa konsolideeritava äriühingu raamatupidamine – Express Pesulad OÜ, Jazz Pesulad OÜ, ANME Konsultatsioonid OÜ ja tema tütred. Töö sisuks oli, lisaks jooksvale raamatupidamisele, äriühingute esindajana Maksu- ja Tolliametiga suhtlemine, palgaarvestus circa 100-le töötajale (Merit Palk), statistika aruannete esitamine , pankadele aruannete esitamine ning koostöös audiiitoriga aastaaruannete koostamine.

2013 osalesin Reiting PR OÜ korraldatud ettevõtluskoolitusel, kus täiendasin oma teadmisi raamatupidamise, maksunduse ja töösuhete valdkonnas, omandasin äriplaani koostamise- ja turunduse põhimõtted ja läbisin töökeskkonnaspetsialisti 24 tunnise programmi.